دانلود مقالات تئاتر | اخبار | فرصتی دیگر برای متقاضیان جشنواره نمایش عروسکی ایجاد شد

گروه‌های نمایش‌ عروسکی که نمایش‌هایشان آماده اجراست ولی تاکنون برای شرکت در جشنواره نمایش عروسکی اقدام نکرده‌اند، نیز می‌توانند متقاضی شرکت در جشنواره باشند.
به گزارش دانلود مقالات به نقل از ستاد خبری هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک، پیرو اعلام پیشین دبیر این رویداد، علاوه بر آثار متقاضی شرکت‌کننده در بخش صحنه‌ای که طرح‌های اجرایی ونمایشنامه‌های خود را براساس فراخوان به جشنواره ارسال نموده و مراحل ارزیابی راگذرانده‌اند، گروه‌هایی که نمایش‌هایشان آماده اجراست، می‌توانند تا پایان خرداد ماه برای شرکت در جشنواره اقدام کنند.
بر اساس تصمیم ستاد جشنواره نمایش عروسکی، گروه‌هایی که تمایل دارند از این فرصت استفاده کنند، می‌توانند تا روز ۳۱ خرداد ماه فیلم کامل نمایش‌های خود را در قالب DVD  به دبیرخانه جشنواره نمایش عروسکی به نشانی؛ خیابان انقلاب، بعداز پارک دانشجو، خیابان رازی، کوچه مهبد، پلاک ۱۰ ارائه دهند.
ارسال آثار می‌تواند به صورت حضوری یا از طریق پستی، انجام شود اما لازم است فیلم اجرای کامل نمایش‌ها ارائه شود. لازم به ذکراست این امکان ویژه نمایش‌های متقاضی بخش “صحنه‌ای” است.
بزودی جدول زمان بندی مرحله ارزیابی (بازبینی)  نهایی نمایش‌های متقاضی شرکت در جشنواره اعلام خواهد شد.
هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک با دبیری مرضیه برومند یکم تا هفتم شهریور ماه در تهران برگزار می‌شود.

مطالب مشابه